Obóz LSO

Jak co roku, grupa ministrantów i marianek wraz z księżmi pojechała na tygodniowy obóz do Ochotnicy Górnej. Codziennie uczestniczyła we Mszy Świętej oraz korzystała z atrakcji i uroków miasteczka.Tradycyjnie kąpała się w pobliskiej rzece i wspinała po tamtejszych górach. W tym roku były to Gorc, Mogielica i dla chętnych - Turbacz. Wolny czas urozmaiciły: gra w piłkę, wspólne robienie kanapek na szczytach gór, śpiewanie Hymnu Światowych Dni Młodzieży Panama 2019r. i ulubiona gra Liturgicznej Służby Ołtarza - Mafia. Obozowicze byli również na całodniowej wycieczce w Starym Sączu oraz odwiedzili rodzinę ks. Pawła, na której śpiewali przy ognisku i brali udział w zawodach. Obóz zakończyli parkiem linowym i tyrolką nad Dunajcem.

Nadesłała Natalia